Army masters
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


the best rules
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 soba za ispucavanje ljutnje

Go down 
2 posters
AuthorMessage
SnoFear
Admin
SnoFear


Posts : 128
Join date : 2008-05-31
Age : 115
Location : vrbovec/zg

soba za ispucavanje ljutnje Empty
PostSubject: soba za ispucavanje ljutnje   soba za ispucavanje ljutnje Icon_minitimeSun Jun 29, 2008 8:54 am

ovo je soba gdje se možete ispucati zbog npr. gubitka vojkse,naselja...


samo jedno pravilo nesmijete jedne druge vrijeđat



evo ja cu pocet:


a kvragu na s2 mi uzli naselje u picku materinu snizili me sa 1300 pop. na 900!! Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Back to top Go down
https://job314.forumakers.com
Silmarillion




Posts : 33
Join date : 2008-06-17

soba za ispucavanje ljutnje Empty
PostSubject: Re: soba za ispucavanje ljutnje   soba za ispucavanje ljutnje Icon_minitimeMon Jun 30, 2008 3:05 pm

Zmajograda treba uništit, smrskat ga i zgnječit! Mamu mu njegovu, tri godine mi treba da napravim nešto vojske i onda mi on dođe i ubije ju!?!? Konj izdajnički, nekad smo bili u istom savezu i pomagali si, a sad se pravi ko da ničeg nije bilo???
Back to top Go down
SnoFear
Admin
SnoFear


Posts : 128
Join date : 2008-05-31
Age : 115
Location : vrbovec/zg

soba za ispucavanje ljutnje Empty
PostSubject: Re: soba za ispucavanje ljutnje   soba za ispucavanje ljutnje Icon_minitimeWed Jul 02, 2008 3:57 am

uzeli su mi jebeni crop i sada sam morqao napraviti crop koji je jako ualhen o dmene a u picku materinu
Back to top Go down
https://job314.forumakers.com
Sponsored content





soba za ispucavanje ljutnje Empty
PostSubject: Re: soba za ispucavanje ljutnje   soba za ispucavanje ljutnje Icon_minitime

Back to top Go down
 
soba za ispucavanje ljutnje
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Army masters :: Your first category :: Your first forum-
Jump to: