Army masters
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


the best rules
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 isprika legolasu

Go down 
4 posters

Trebaju li se snofear i gaga isprićati legolasu
Da
isprika legolasu Vote_lcap60%isprika legolasu Vote_rcap
 60% [ 3 ]
ne
isprika legolasu Vote_lcap40%isprika legolasu Vote_rcap
 40% [ 2 ]
Total Votes : 5
 

AuthorMessage
Fix

Fix


Posts : 41
Join date : 2008-06-24
Age : 29

isprika legolasu Empty
PostSubject: isprika legolasu   isprika legolasu Icon_minitimeSun Jun 29, 2008 9:19 am

mislim da ste svi bili malo bezobzirni prema njemu te da mu se trebate isprićati


Last edited by Fix on Mon Jun 30, 2008 6:54 am; edited 1 time in total
Back to top Go down
SnoFear
Admin
SnoFear


Posts : 128
Join date : 2008-05-31
Age : 115
Location : vrbovec/zg

isprika legolasu Empty
PostSubject: Re: isprika legolasu   isprika legolasu Icon_minitimeSun Jun 29, 2008 9:37 am

ovako on je zapocinjao svaku svađu... prvo je zapoceo sa naseljenikcima da ne trebas slat i onda mu je gaga rekla da nemora slati i onda je odmah poceo se svađat ( razlog nepozbat) a ako hoces slobodno ti odi k njemu ( premda da ja to necu..) da budem pošten ja necu galasat na ovoj anketi...
Back to top Go down
https://job314.forumakers.com
Fix

Fix


Posts : 41
Join date : 2008-06-24
Age : 29

isprika legolasu Empty
PostSubject: Re: isprika legolasu   isprika legolasu Icon_minitimeSun Jun 29, 2008 9:52 am

dobro ali tako teško mu se isprićati i da je on prvi poćeo samo mu napiši poruku da se isprićavaš u svoje i gagino ime te ga pozovi natrag u savezž
Back to top Go down
SnoFear
Admin
SnoFear


Posts : 128
Join date : 2008-05-31
Age : 115
Location : vrbovec/zg

isprika legolasu Empty
PostSubject: Re: isprika legolasu   isprika legolasu Icon_minitimeSun Jun 29, 2008 10:08 am

cek da vidimo kako ekipa misli..
Back to top Go down
https://job314.forumakers.com
gaga
Admin



Posts : 45
Join date : 2008-06-01
Age : 43

isprika legolasu Empty
PostSubject: Re: isprika legolasu   isprika legolasu Icon_minitimeSun Jun 29, 2008 10:13 am

moni je sasvim u pravu kad je rekla da je legolas isfrustrirano dijete... ovaj potez izlaska iz saveza je još samo jedan dokaz za to...


meni ne pada na pamet ispričati se njemu.. kad me već vučete za jezik.. reći ću i ovo...zadnje što je uradio ušao je na bakšin acc i napisao da sam ja peder (mada ne znam kako je to moguće.. ali dobro queen ) na forumu.. onda kad je bakša vidio.. promjenio je tekst i ispričavao se zbog njegovih gluposti.. takvo ponašanje prince legolasa je nezrelo i neodgovorno.. a iznad svega bezobrazno...

i uostalom ja mogu napisati neke stvari na forumu jer sam ja moderator a ne prince legolas.. koji se čitavo vrijeme lažno predstavljao kao moderator... on se sam prozvao za moda .. mislim.. kako je to tužno...

a da ne pričam o tome kak je tužakao baby_kate kad nešto nije kako on hoće... a svi znamo kako se ona izjasnila.. ne trebaju nam takvi dizači prašine... i u pravu je...

nakon svih tih smicalica... meni apsolutno ne pada na pamet da mu se ispričam.. nego očekujem ispriku od njega...

neću glasati ni ja.. nek se izjasni savez...


Last edited by gaga on Sun Jun 29, 2008 4:19 pm; edited 7 times in total
Back to top Go down
Fix

Fix


Posts : 41
Join date : 2008-06-24
Age : 29

isprika legolasu Empty
PostSubject: Re: isprika legolasu   isprika legolasu Icon_minitimeSun Jun 29, 2008 11:01 am

dobro slažem se ja da je malo uobražen al ak se netko nastavi svađati cijeli će se savez raspasti tak sam ja ostao na s1 bez svog saveza jer se jedan lik sa svima svađao
Back to top Go down
SnoFear
Admin
SnoFear


Posts : 128
Join date : 2008-05-31
Age : 115
Location : vrbovec/zg

isprika legolasu Empty
PostSubject: Re: isprika legolasu   isprika legolasu Icon_minitimeSun Jun 29, 2008 11:21 am

BEZ NJEGA SE NITKO NECE SVAĐAT ja cu biti što mirniji ....
Back to top Go down
https://job314.forumakers.com
moni

moni


Posts : 22
Join date : 2008-06-25

isprika legolasu Empty
PostSubject: Re: isprika legolasu   isprika legolasu Icon_minitimeMon Jun 30, 2008 3:16 am

Pa ljudi, ja ne vidim problem ni u čemu! Kao prvo ne pada mi na pamet ispričavati se da odmah bude jasno. Drugo, ne nedostaje mi takvo derište koje bi da sve bude kako zamisli...kome nedostaje, samo neka izvoli za njim. Ne vidim razloga za plakanje što više nije s nama. Otišao je svojevoljno, nitko ga nije tjerao, a i nema više svađe što smatram pozitivnim.... Razz Razz Very Happy
Back to top Go down
SnoFear
Admin
SnoFear


Posts : 128
Join date : 2008-05-31
Age : 115
Location : vrbovec/zg

isprika legolasu Empty
PostSubject: Re: isprika legolasu   isprika legolasu Icon_minitimeMon Jun 30, 2008 4:05 am

moni wrote:
Pa ljudi, ja ne vidim problem ni u čemu! Kao prvo ne pada mi na pamet ispričavati se da odmah bude jasno. Drugo, ne nedostaje mi takvo derište koje bi da sve bude kako zamisli...kome nedostaje, samo neka izvoli za njim. Ne vidim razloga za plakanje što više nije s nama. Otišao je svojevoljno, nitko ga nije tjerao, a i nema više svađe što smatram pozitivnim.... Razz Razz Very Happy

lijepo si to rekla .... lol!
Back to top Go down
https://job314.forumakers.com
Fix

Fix


Posts : 41
Join date : 2008-06-24
Age : 29

isprika legolasu Empty
PostSubject: Re: isprika legolasu   isprika legolasu Icon_minitimeMon Jun 30, 2008 6:54 am

ćekaj malo on je sam otišao!!!
meni jerekao da ste ga izbacili
Back to top Go down
gaga
Admin



Posts : 45
Join date : 2008-06-01
Age : 43

isprika legolasu Empty
PostSubject: Re: isprika legolasu   isprika legolasu Icon_minitimeMon Jun 30, 2008 8:54 am

Fix wrote:
ćekaj malo on je sam otišao!!!
meni jerekao da ste ga izbacili

pa da.. sam je otišao.. ma mulja, petlja i pravi smicalice od prvog dana.. sreća da ga više nema


Last edited by gaga on Mon Jun 30, 2008 9:40 am; edited 1 time in total
Back to top Go down
SnoFear
Admin
SnoFear


Posts : 128
Join date : 2008-05-31
Age : 115
Location : vrbovec/zg

isprika legolasu Empty
PostSubject: Re: isprika legolasu   isprika legolasu Icon_minitimeMon Jun 30, 2008 9:00 am

Fix wrote:
ćekaj malo on je sam otišao!!!
meni jerekao da ste ga izbacili


sam je izašao picard mu je rekao da ako mu se tu ne sviđa neka slobodno iziđe
Back to top Go down
https://job314.forumakers.com
Fix

Fix


Posts : 41
Join date : 2008-06-24
Age : 29

isprika legolasu Empty
PostSubject: Re: isprika legolasu   isprika legolasu Icon_minitimeMon Jun 30, 2008 9:48 am

dobro a sad bih molio da se riješi problem zvan maligogo jer mi je dao ponudu da prijeđem u njegov savez i da će me onda prestati napadati no još neću prijeć u drugi savez lol!
Back to top Go down
moni

moni


Posts : 22
Join date : 2008-06-25

isprika legolasu Empty
PostSubject: Re: isprika legolasu   isprika legolasu Icon_minitimeMon Jun 30, 2008 10:56 am

Ne znam kako ti Fix, ali ja se osobno ne bih dala tako ucijeniti. Ako treba napast ćemo ga, dogovoriti da napadnemo svi u isto vrijeme, naravno, ako ti nisi odlučio popustiti pritisku i prijeći u njegov savez. Osim toga, i MAB je uz nas, znaš dobro da će i oni uskočiti. Ako te toliko tlači pošalji mi PM da urgiram u MAB-u, ne trpim takva ucjenjivanja Evil or Very Mad
Back to top Go down
moni

moni


Posts : 22
Join date : 2008-06-25

isprika legolasu Empty
PostSubject: Re: isprika legolasu   isprika legolasu Icon_minitimeMon Jun 30, 2008 11:08 am

Dobro Bakša, taman je prestalo svađanje i vrijeđanje, vidim opet se javlja "Prince Legolas" preko tvog acc. Ja mislim da je to suludo, ako si nas napustio mali prinče, onda se drži saveza za koji si se odlučio, ma koji to savez bio...zašto opet dolaziš na ovaj forum? Je li ti to neka opsesija??? Otišao si i što više hoćeš??? Bilo bi dosta tvojih postova, daj se skini... What a Face
Back to top Go down
Fix

Fix


Posts : 41
Join date : 2008-06-24
Age : 29

isprika legolasu Empty
PostSubject: Re: isprika legolasu   isprika legolasu Icon_minitimeMon Jun 30, 2008 12:23 pm

moni wrote:
Ne znam kako ti Fix, ali ja se osobno ne bih dala tako ucijeniti. Ako treba napast ćemo ga, dogovoriti da napadnemo svi u isto vrijeme, naravno, ako ti nisi odlučio popustiti pritisku i prijeći u njegov savez. Osim toga, i MAB je uz nas, znaš dobro da će i oni uskočiti. Ako te toliko tlači pošalji mi PM da urgiram u MAB-u, ne trpim takva ucjenjivanja Evil or Very Mad

ne brinite se pokušavam se riješiti njegovih napada diplomacijom i imam ideju ajde neka netko napravi nenapadanje s njegovim savezom tako da ja neću imati problema
Back to top Go down
SnoFear
Admin
SnoFear


Posts : 128
Join date : 2008-05-31
Age : 115
Location : vrbovec/zg

isprika legolasu Empty
PostSubject: Re: isprika legolasu   isprika legolasu Icon_minitimeWed Jul 02, 2008 12:10 am

Fix wrote:
moni wrote:
Ne znam kako ti Fix, ali ja se osobno ne bih dala tako ucijeniti. Ako treba napast ćemo ga, dogovoriti da napadnemo svi u isto vrijeme, naravno, ako ti nisi odlučio popustiti pritisku i prijeći u njegov savez. Osim toga, i MAB je uz nas, znaš dobro da će i oni uskočiti. Ako te toliko tlači pošalji mi PM da urgiram u MAB-u, ne trpim takva ucjenjivanja Evil or Very Mad

ne brinite se pokušavam se riješiti njegovih napada diplomacijom i imam ideju ajde neka netko napravi nenapadanje s njegovim savezom tako da ja neću imati problema

nebude on tebe napao njer je rekla baby_kate ako ce doci do toga da ce ona i cijeli mab na njega ic
Back to top Go down
https://job314.forumakers.com
Sponsored content





isprika legolasu Empty
PostSubject: Re: isprika legolasu   isprika legolasu Icon_minitime

Back to top Go down
 
isprika legolasu
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Army masters :: Your first category :: Your first forum-
Jump to: