Army masters
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


the best rules
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 vojska-loooooooool

Go down 
+7
moni
Silmarillion
dp1992
Mandril
picard
gaga
SnoFear
11 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
AuthorMessage
Fix

Fix


Posts : 41
Join date : 2008-06-24
Age : 29

vojska-loooooooool - Page 2 Empty
PostSubject: Re: vojska-loooooooool   vojska-loooooooool - Page 2 Icon_minitimeFri Jun 27, 2008 1:41 pm

da a kad zarobiš nećiju vojsku onda traži od tipa da ti pošalje otkupninu
Back to top Go down
Fix

Fix


Posts : 41
Join date : 2008-06-24
Age : 29

vojska-loooooooool - Page 2 Empty
PostSubject: Re: vojska-loooooooool   vojska-loooooooool - Page 2 Icon_minitimeFri Jun 27, 2008 1:51 pm

a šta je najbolje nije protiv pravila, tako sam bio ja išao na s1
Back to top Go down
gaga
Admin



Posts : 45
Join date : 2008-06-01
Age : 43

vojska-loooooooool - Page 2 Empty
PostSubject: Re: vojska-loooooooool   vojska-loooooooool - Page 2 Icon_minitimeFri Jun 27, 2008 7:30 pm

70 zamki
10 gromova
10 falangi
Back to top Go down
SnoFear
Admin
SnoFear


Posts : 128
Join date : 2008-05-31
Age : 115
Location : vrbovec/zg

vojska-loooooooool - Page 2 Empty
PostSubject: Re: vojska-loooooooool   vojska-loooooooool - Page 2 Icon_minitimeSat Jun 28, 2008 2:06 am

znamo kod fritza se planira zasjeeda!!!!


Vojne jedinice:
3 legionara
17 imperiana
74 pretorijana
2 izvidnika
Back to top Go down
https://job314.forumakers.com
Fix

Fix


Posts : 41
Join date : 2008-06-24
Age : 29

vojska-loooooooool - Page 2 Empty
PostSubject: Re: vojska-loooooooool   vojska-loooooooool - Page 2 Icon_minitimeSat Jun 28, 2008 5:10 am

primjetio sam da se farmaju uglavnom tipovi koji stave bahata imena poput xxx the best, xxx razarač, xxx ubojca pa takve tipove i ja farmam jer mi idu na k***c njihova imena
Back to top Go down
moni

moni


Posts : 22
Join date : 2008-06-25

vojska-loooooooool - Page 2 Empty
PostSubject: Re: vojska-loooooooool   vojska-loooooooool - Page 2 Icon_minitimeSat Jun 28, 2008 10:16 am

Vidim da se moji postovi uredno brišu, Prince Legolas dokazuješ time da si veliko isfrustrirano dijete...i još nešto, kao što je lijepo Snofear napisao NE POSTOJI NAŠ I VAŠ DIO SAVEZA, svi smo jedan savez, svi do jednog člana.
Napada me već drugi put danas Pe_Gr iz DARK.T a ja se u ovom savezu nemam kome obratiti za pomoć, očito... žalosno Crying or Very sad
Back to top Go down
Fix

Fix


Posts : 41
Join date : 2008-06-24
Age : 29

vojska-loooooooool - Page 2 Empty
PostSubject: Re: vojska-loooooooool   vojska-loooooooool - Page 2 Icon_minitimeSun Jun 29, 2008 3:50 am

moni wrote:
Vidim da se moji postovi uredno brišu, Prince Legolas dokazuješ time da si veliko isfrustrirano dijete...i još nešto, kao što je lijepo Snofear napisao NE POSTOJI NAŠ I VAŠ DIO SAVEZA, svi smo jedan savez, svi do jednog člana.
Napada me već drugi put danas Pe_Gr iz DARK.T a ja se u ovom savezu nemam kome obratiti za pomoć, očito... žalosno Crying or Very sad

kako ne napiši mi s kolko vojske napada i koje je pleme i ako nije jaći od mene rado ću pomoći. no prvo pokušaj mirnim putem zamoli ga da nađe nekog neaktivnog igraća te da njega napada

vojska mi je

100 gorštaka
6 boraca sa sjekirom
10 kopljanika
1 heroj
Back to top Go down
Fix

Fix


Posts : 41
Join date : 2008-06-24
Age : 29

vojska-loooooooool - Page 2 Empty
PostSubject: Re: vojska-loooooooool   vojska-loooooooool - Page 2 Icon_minitimeSun Jun 29, 2008 3:54 am

ja imam taktiku bježi fix bježi lol!

taktika je u tome da kada on pošalje vojsku na mene ja u istom trenutku pošaljem vojsku na njega
Back to top Go down
Silmarillion




Posts : 33
Join date : 2008-06-17

vojska-loooooooool - Page 2 Empty
PostSubject: Re: vojska-loooooooool   vojska-loooooooool - Page 2 Icon_minitimeSun Jun 29, 2008 7:47 am

Trenutno imam 28 falangi i heroja....tužno...
Back to top Go down
SnoFear
Admin
SnoFear


Posts : 128
Join date : 2008-05-31
Age : 115
Location : vrbovec/zg

vojska-loooooooool - Page 2 Empty
PostSubject: Re: vojska-loooooooool   vojska-loooooooool - Page 2 Icon_minitimeSun Jun 29, 2008 7:53 am

moni wrote:
Vidim da se moji postovi uredno brišu, Prince Legolas dokazuješ time da si veliko isfrustrirano dijete...i još nešto, kao što je lijepo Snofear napisao NE POSTOJI NAŠ I VAŠ DIO SAVEZA, svi smo jedan savez, svi do jednog člana.
Napada me već drugi put danas Pe_Gr iz DARK.T a ja se u ovom savezu nemam kome obratiti za pomoć, očito... žalosno Crying or Very sad

imAŠ se meni obrartiti da napravimo saceksu
Back to top Go down
https://job314.forumakers.com
Fico2000




Posts : 26
Join date : 2008-06-25

vojska-loooooooool - Page 2 Empty
PostSubject: Re: vojska-loooooooool   vojska-loooooooool - Page 2 Icon_minitimeSun Jun 29, 2008 4:06 pm

ma pogled smoje strane sta sam ja rekao na pocetku regrutiraj ljude sa istog + + ili --
a ne rastrkano jer znam da to neide, ja rade imam 5 dobrih igraca blizu mene skoji si raspodjelim sittanje pa pokazemo zube 20 torici ako me razumijete..., meni je jako zao sto dolazi do takvih glupih svada, te sto glavni mab ne sudjeluje u raspravama sto bi oni bolji igraci u mab savezu shvatili ko je aktivan i bedast te rekli daj mi bedaka jer znam da na njega mogu racunati svaki put......
Back to top Go down
pupa265




Posts : 14
Join date : 2008-06-25

vojska-loooooooool - Page 2 Empty
PostSubject: Re: vojska-loooooooool   vojska-loooooooool - Page 2 Icon_minitimeMon Jun 30, 2008 1:35 am

Napravio 10 pretoriana,jedan napad i sve mi pobilo...
Back to top Go down
SnoFear
Admin
SnoFear


Posts : 128
Join date : 2008-05-31
Age : 115
Location : vrbovec/zg

vojska-loooooooool - Page 2 Empty
PostSubject: Re: vojska-loooooooool   vojska-loooooooool - Page 2 Icon_minitimeMon Jun 30, 2008 2:47 am

ah znam fico ...


pupa a jbg ko ti je pobio?
Back to top Go down
https://job314.forumakers.com
pupa265




Posts : 14
Join date : 2008-06-25

vojska-loooooooool - Page 2 Empty
PostSubject: Re: vojska-loooooooool   vojska-loooooooool - Page 2 Icon_minitimeMon Jun 30, 2008 3:12 am

SnoFear wrote:
ah znam fico ...


pupa a jbg ko ti je pobio?

Crna Kraljica, naselje Medvedgrad...
Back to top Go down
Fix

Fix


Posts : 41
Join date : 2008-06-24
Age : 29

vojska-loooooooool - Page 2 Empty
PostSubject: Re: vojska-loooooooool   vojska-loooooooool - Page 2 Icon_minitimeMon Jun 30, 2008 4:44 am

nemam vojske sve mi ih je jedan maligogo ubio
Back to top Go down
SnoFear
Admin
SnoFear


Posts : 128
Join date : 2008-05-31
Age : 115
Location : vrbovec/zg

vojska-loooooooool - Page 2 Empty
PostSubject: Re: vojska-loooooooool   vojska-loooooooool - Page 2 Icon_minitimeMon Jun 30, 2008 4:55 am

Fix wrote:
nemam vojske sve mi ih je jedan maligogo ubio


on ja sam njega prije farmao pa sam naletio na zasjedu kod njega evo kada napravim 2 naselje krece akcija na njegA Prvo ce svi salti fejkove i minutu poslije svi u isto vrijeme cemo ga napast
Back to top Go down
https://job314.forumakers.com
moni

moni


Posts : 22
Join date : 2008-06-25

vojska-loooooooool - Page 2 Empty
PostSubject: Re: vojska-loooooooool   vojska-loooooooool - Page 2 Icon_minitimeMon Jun 30, 2008 11:03 am

Ajmo ljudi zbilja dogovoriti napad na "maligogo", ne volim kad mi netko tlači bilo kojeg člana saveza Suspect
Back to top Go down
gaga
Admin



Posts : 45
Join date : 2008-06-01
Age : 43

vojska-loooooooool - Page 2 Empty
PostSubject: Re: vojska-loooooooool   vojska-loooooooool - Page 2 Icon_minitimeMon Jun 30, 2008 11:15 am

ja sam za.. i meni ga je dosta.. moji gromovi su na raspolaganju
Back to top Go down
SnoFear
Admin
SnoFear


Posts : 128
Join date : 2008-05-31
Age : 115
Location : vrbovec/zg

vojska-loooooooool - Page 2 Empty
PostSubject: Re: vojska-loooooooool   vojska-loooooooool - Page 2 Icon_minitimeMon Jun 30, 2008 12:09 pm

ajde trebamovas više!!!
Back to top Go down
https://job314.forumakers.com
Fix

Fix


Posts : 41
Join date : 2008-06-24
Age : 29

vojska-loooooooool - Page 2 Empty
PostSubject: Re: vojska-loooooooool   vojska-loooooooool - Page 2 Icon_minitimeMon Jun 30, 2008 12:50 pm

ja ću pokušati osposobiti vojsku pa ću isto napasti samo koje ćemo naselje napasti
Back to top Go down
moni

moni


Posts : 22
Join date : 2008-06-25

vojska-loooooooool - Page 2 Empty
PostSubject: Re: vojska-loooooooool   vojska-loooooooool - Page 2 Icon_minitimeMon Jun 30, 2008 1:04 pm

Ovako ljudi, još malo strpljenja, Dark su ipak na 2. mjestu, Baby Kate će pokušati nešto uraditi a ako ne upali ništa onda će krenuti masovni napadi. U svakom slučaju, pokušajte skupiti što više napadačke vojske, preko noći ih šaljite nekom jačem igraču ako postoji opasnost da vam ih netko poubija. Javit ću vam kako se stvari odvijaju Very Happy
Back to top Go down
Fix

Fix


Posts : 41
Join date : 2008-06-24
Age : 29

vojska-loooooooool - Page 2 Empty
PostSubject: Re: vojska-loooooooool   vojska-loooooooool - Page 2 Icon_minitimeMon Jun 30, 2008 1:06 pm

Bakša wrote:
opet ja Legolas,napadni mu prvo naselje,u njemu ima dosta cropa pa u njemu valjda i drži vojnike

ovo vam je moje zadnje javljanje ostajem prijatelj s ljudima koji su moji prijatelji,a sa ostatkom saveza raskidam sve veze

pozz

da bog da propali lol!

ti si jedna jaaaaaaaaaaaako ćudna osoba prvo nam savjetuješ šta da napadnemo a onda želiš da propadnemo

savjetovao bih da se promeni adresa foruma radi prestanka upada raznih ćudaka
Back to top Go down
Fix

Fix


Posts : 41
Join date : 2008-06-24
Age : 29

vojska-loooooooool - Page 2 Empty
PostSubject: Re: vojska-loooooooool   vojska-loooooooool - Page 2 Icon_minitimeMon Jun 30, 2008 1:07 pm

moni wrote:
Ovako ljudi, još malo strpljenja, Dark su ipak na 2. mjestu, Baby Kate će pokušati nešto uraditi a ako ne upali ništa onda će krenuti masovni napadi. U svakom slučaju, pokušajte skupiti što više napadačke vojske, preko noći ih šaljite nekom jačem igraču ako postoji opasnost da vam ih netko poubija. Javit ću vam kako se stvari odvijaju Very Happy

budući da su drugi preporućio bih da sklopimo savezništo s njima jer kako jedna poslovica kaže:

"drži svoje prijatelje blizu, a svoje neprijatelje još bliže"

oprostite za duble posting
Back to top Go down
moni

moni


Posts : 22
Join date : 2008-06-25

vojska-loooooooool - Page 2 Empty
PostSubject: Re: vojska-loooooooool   vojska-loooooooool - Page 2 Icon_minitimeMon Jun 30, 2008 1:12 pm

Glavni MAB je u dobrim odnosima s Dark-om i nije mi zato niti jasno zašto maligogo napada naše igrače...no to će se ubrzo riješiti, već su poslane poruke u tom smislu, vidjet ćemo što će sad biti Very Happy
Back to top Go down
gaga
Admin



Posts : 45
Join date : 2008-06-01
Age : 43

vojska-loooooooool - Page 2 Empty
PostSubject: Re: vojska-loooooooool   vojska-loooooooool - Page 2 Icon_minitimeMon Jun 30, 2008 1:40 pm

Fix wrote:
Bakša wrote:
opet ja Legolas,napadni mu prvo naselje,u njemu ima dosta cropa pa u njemu valjda i drži vojnike

ovo vam je moje zadnje javljanje ostajem prijatelj s ljudima koji su moji prijatelji,a sa ostatkom saveza raskidam sve veze

pozz

da bog da propali lol!

ti si jedna jaaaaaaaaaaaako ćudna osoba prvo nam savjetuješ šta da napadnemo a onda želiš da propadnemo

savjetovao bih da se promeni adresa foruma radi prestanka upada raznih ćudaka


ignoriraj
Back to top Go down
Sponsored content





vojska-loooooooool - Page 2 Empty
PostSubject: Re: vojska-loooooooool   vojska-loooooooool - Page 2 Icon_minitime

Back to top Go down
 
vojska-loooooooool
Back to top 
Page 2 of 3Go to page : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Army masters :: Your first category :: Your first forum-
Jump to: